Instagram vjen me një risi interesante që i përngjan SnapChat

Publikuar tek: bota, më 16:14 02-08-2016 Instagram vjen me një risi interesante që i përngjan SnapChat

Rrjeti social Instagram ka prezantuar sot një risi që edhe pse i përngjan Snapchat, duket se është pritur mjaft mirë nga përdoruesit.

Stories” janë memoriet që mund t’i shpërndani përmes fotografive apo videove te miqtë tuaj dhe që do të zhduken pasi të kalojnë 24 orë. Së bashku me Instagram Stories aplikacioni ka përfshurë edhe një sërë risish për modifikimin e fotografive me tekst apo ikona të larmishme.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0076498985290527
array(1) { ["section"]=> string(67) "instagram-vjen-me-nje-risi-interesante-qe-i-perngjan-snapchat-48512" }