Instagrami bën ndryshimin më interesant të të gjitha kohërave

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:37 13-03-2018 Instagrami bën ndryshimin më interesant të të gjitha kohërave Foto ilustruese, Instagram

Instagrami është kthyer në një nga rrjetet sociale më të pëlqyera të të gjitha moshave.

Mjafton vetëm një foto tërheqëse dhe t’i do të thyesh rrjetin sipas mënyrës tënde.

Por kësaj here Insta ka vendosur të bëjë një ndryshim që do t’i lehtësojë jetën të gjithë atyre që ruajnë idhujt e tyre në këtë rrjet social.

Me ‘update’-n e ri, tashmë mund të shikojmë lehtësisht komentet që VIP-at u bëjnë njëri-tjetrit pa pasur nevojë të kontrrollosh mes atyre mijërave komenteve. Ato automatikisht të dalin në krye.

Ka vetëm një kusht: Duhet të që dyja palëve t’u kesh bërë follow.

A nuk duket ndryshimi më ‘cool’ që Instagram ka bërë ndonjëherë?

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E shoqëron Shkëlzeni në Javët e Modës? Përgjigja E PAPRITUR e Arminës: GJITHMONË I LUTEM…
'Mbretëresha e Instagramit' është…vajza e sapolindur e Ermal Mamaqit »
Article Logic
Execution time: 0.017046928405762
array(1) { ["section"]=> string(68) "instagrami-ben-ndryshimin-me-interesant-te-te-gjitha-koherave-113176" }