Instagrami bën ndryshimin më interesant të të gjitha kohërave

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:37 13-03-2018 Instagrami bën ndryshimin më interesant të të gjitha kohërave Foto ilustruese, Instagram

Instagrami është kthyer në një nga rrjetet sociale më të pëlqyera të të gjitha moshave.

Mjafton vetëm një foto tërheqëse dhe t’i do të thyesh rrjetin sipas mënyrës tënde.

Por kësaj here Insta ka vendosur të bëjë një ndryshim që do t’i lehtësojë jetën të gjithë atyre që ruajnë idhujt e tyre në këtë rrjet social.

Me ‘update’-n e ri, tashmë mund të shikojmë lehtësisht komentet që VIP-at u bëjnë njëri-tjetrit pa pasur nevojë të kontrrollosh mes atyre mijërave komenteve. Ato automatikisht të dalin në krye.

Ka vetëm një kusht: Duhet të që dyja palëve t’u kesh bërë follow.

A nuk duket ndryshimi më ‘cool’ që Instagram ka bërë ndonjëherë?

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E shoqëron Shkëlzeni në Javët e Modës? Përgjigja E PAPRITUR e Arminës: GJITHMONË I LUTEM…
'Mbretëresha e Instagramit' është…vajza e sapolindur e Ermal Mamaqit »
Article Logic
Execution time: 0.023952960968018
array(1) { ["section"]=> string(68) "instagrami-ben-ndryshimin-me-interesant-te-te-gjitha-koherave-113176" }