Instagramit i shtohet një banore e re dhe ajo është...deputetja Majlinda Bregu

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:34 23-08-2015 Instagramit i shtohet një banore e re dhe ajo është...deputetja Majlinda Bregu

Mania për të pasur profile në rrjetet sociale i ka përfshirë të gjithë njerëzit.

Instagrami nga sot ka dhe një banore të re.

Ajo është deputeja demokrate Majlinda Bregu.

Sipas komentit që Bregu bën në foto duket që nuk janë vetëm politikanët që vendosin me votat e tyre. 

Kësaj here pavarësisht votës kundër të saj, me dy vota pro të fëmijëve është hapur profili në Instagram i deputetes.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023185014724731
array(1) { ["section"]=> string(82) "instagramit-i-shtohet-nje-banore-e-re-dhe-ajo-eshte-deputetja-majlinda-bregu-18983" }