Inter bën dy supër-goditje në merkato, Gabigol dhe Joao Mario vishen zikaltër

Publikuar tek: sport, më 17:12 26-08-2016 Inter bën dy supër-goditje në merkato, Gabigol dhe Joao Mario vishen zikaltër

Gabigol dhe Joao Mario mbërrijnë në Milano. Klubi i Interit ka njoftuar se dy lojtarët tashmë kanë vendosur këmbët në Itali, ndërsa ditën e nesërme, ata do të kryejnë vizitat mjekësore.

Sulmuesi brazilian dhe mesfushori portugez do të vishen zikaltër sezonin e ri, që ka nisur një javë më parë.

Interi i trajnerit De Boer tashmë merr formë dhe pritet të jetë faktor përcaktues në Serinë A, sidomos me përforcimet e fundit, Gabigol dhe Joao Mario. Operacioni financiar për blerjen e dy lojtarëve në fjalë, sipas “Goal.com” kap shifrën e 75 milionë eurove.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.037515163421631
array(1) { ["section"]=> string(82) "inter-ben-dy-super-goditje-ne-merkato-gabigol-dhe-joao-mario-vishen-zikalter-50957" }