Inter në Champions, Icardi jep lajmin e 'hidhur' për Juventus-in

Publikuar tek: sport, më 20:40 09-07-2018 Inter në Champions, Icardi jep lajmin e 'hidhur' për Juventus-in Mauro Icardi

Skuadra e Inter-it vitin e ardhshëm do të luajë në Champions League pas një mungese prej 6 sezonesh.

I kthyer nga pushimet, Mauro Icardi në një prononcim për “Inter TV është shprehur se ka shumë dëshirë për sezonin e ri, pasi do të luajnë edhe në Champions League, që ishte një objektiv i tyre në sezonin që shkoi.

“Kemi të gjithë dëshirë për të dhënë më të mirën tonë në sezonin që vjen, duke qenë se luajmë edhe në Champions League. Kam folur edhe me lojtarët, të cilët i janë bashkuar skuadrës dhe në të njëjtën kohë ata duhet të kuptojnë se Inter është një familje e madhe”. është shprehur Icardi.

Kujtojmë që me këtë deklaratë, Icardi i ka mbyllur çdo mundësi për të kaluar te skuadra e Juventus-it, sikurse është folur përpara disa kohësh nga mediat italiane.

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pas golit në portën serbe Granit Xhaka kthehet në Kosovë, ja dhurata e veçantë që ka sjellë (FOTO)
»
Article Logic
Execution time: 0.022246837615967
array(1) { ["section"]=> string(68) "inter-ne-champions-icardi-jep-lajmin-e-hidhur-per-juventus-in-127320" }