Interi bëhet me trajner të ri, e konfirmon klubi

Publikuar tek: sport, më 21:30 08-11-2016 Interi bëhet me trajner të ri, e konfirmon klubi

Ashtu siç pritej, Inter ka zgjedhur si trajner të ri, Stefano Piolin.

Klubi zikaltër ka zyrtarizuar përmes një postimi në faqen zyrtare në internet, marrëveshjen me trajnerin që do të pasojë Frank de Bur të shkarkuar pak ditë më parë.

Pioli ka nënshkruar një kontratë deri më 30 qershor 2018 dhe do të përfitojë 1.5 milionë euro në sezon.

Screenshot_12.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « NIKE firmos kontratën prej miliona paund me Cristiano Ronaldon
E prisnin t’i bashkohej Shqipërisë, por talenti 20-vjeçar zgjedh Kosovën »
Article Logic
Execution time: 0.0043637752532959
array(1) { ["section"]=> string(53) "interi-behet-me-trajner-te-ri-e-konfirmon-klubi-58889" }