Interneti rikthehet me një sfidë të nxehtë, birrë dhe gjokse (Foto-Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:00 05-06-2016 Interneti rikthehet me një sfidë të nxehtë, birrë dhe gjokse (Foto-Video)

Pas disa sfidash si ajo e kovës me ujë të ftohtë, në internet tashmë ka shpërthyer një tjetër sfidë, këtë herë e nxehtë.

E  quajtur #boobluge pjesëmarrësit sfidohen të pijnë birrë përmes gjokseve të një femre. Menjëherë me këtë hashtag janë përhapur qindra video në internet.

 

544190.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018151998519897
array(1) { ["section"]=> string(76) "interneti-rikthehet-me-nje-sfide-te-nxehte-birre-dhe-gjokse-foto-video-42523" }