Inva Mula me bashkëshortin në koncert, por ai krejt i ndryshuar (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:12 10-05-2016 Inva Mula me bashkëshortin në koncert, por ai krejt i ndryshuar (FOTOT)

Inva Mula me bashkëshortin në koncert, por nga ajo që shihet, mund të thuhet se ka ndryshuar krejt. Et'hem Ramadani tashmë ka lënë mjekër.

Medituesi Ramadani shfaqet sharmant pranë sopranos së njohur shqiptare në Teatrin e Operas dhe Baletit në Tiranë në koncertin për Ditën e Europës.

Veshur me një kostum blu me vija dhe me mjekrën e zbardhur, Ramadani qëndron të krahë të bashkëshortes, me të cilën ka edhe një vajzë.

invamuaburri2ok.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021501064300537
array(1) { ["section"]=> string(74) "inva-mula-me-bashkeshortin-ne-koncert-por-ai-krejt-i-ndryshuar-fotot-40055" }