Irida ankohet nga Rikja: ‘’S’të lë rehat!’’ Shihni videon me dy tifozet e ‘’prapta’’ për jetë nate

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:45 30-06-2016

Dy tifozet e zjarrta, Irid Oxa dhe Rike Roçi, nuk mund të qëndrojnë më larg njëra-tjetrës. Së fundmi kanë dalë në një klub nate, duke festuar, por si gjithnjë, vajzat e ‘’prapta’’ nuk mund të rrinë pa i bërë ndonjë ndonjë shaka miqësore njëra-tjetrës.

Rikja luan me limonin dhe Irida ankohet.

‘’S’të lë Rikja rehat as të hash tani vura re ti me të zeza, unë me të kuqe. Prapë kuq e zi’’, shkruan Irida.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.14536809921265
array(1) { ["section"]=> string(94) "irida-ankohet-nga-rikja-s-te-le-rehat-shihni-videon-me-dy-tifozet-e-prapta-per-jete-nate-45003" }