Irma Libohova më në fund bind bashkëshortin: Një foto bashkë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:16 12-04-2016 Irma Libohova më në fund bind bashkëshortin: Një foto bashkë

Gjithnje kaq larg medias e kaq të rezervuar ndonëse të dy janë personazhe të njohur e të dashur për publikun shqiptar.

E kemi fjalën për këngëtaren Irma Libohova dhe bashkëshortin e saj aktor Besnik Kaso. 32 vite martesë dhe ja më në fund Irma ia ka dalë ta bindë për një foto.

“Me punë "bindese" një "çak"me bashkëshortin. Zemër”, shkruan këngëtarja.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026761054992676
array(1) { ["section"]=> string(65) "irma-libohova-me-ne-fund-bind-bashkeshortin-nje-foto-bashke-37487" }