Irma Libohova “pakt me djallin”?! 57-vjeçe por shfaqet kaq e bukur dhe e qeshur në këtë video ekskluzive...

Publikuar tek: kulture-art, më 13:58 28-12-2016
Irma Libohova-newsbomb.al by newsbomb-al

Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar, Irma Libohova duket se ka bërë “pakt me djallin”, për të pasur rini të përjetshme. E bukur dhe e qeshur si asnjëherë më parë, shfaqet këngëtarja 57-vjeçare në këtë video urimi për ndjekësit dhe lexuesit e newsbomb.al për të cilët përcjell një mesazh.

“Miq të dashur, ju përshëndes të gjithëve. Dëshiroj të jap një mesazh urimi për të gjithë ju, t’ju gjejë viti 2017 me të gjithë të mirat dhe çka zemra juaj dëshiron.

Portali newsbomb. al, besoj është një emër që ju thotë diçka, të gjithë ndjekësve të këtij portali i uroj një vit të mbarë, gjithashtu mikeshës sime Anila, i vaftë mbarë e mbarë ky vit! Gëzuar!”

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vajza e Lasgushit të madh kujton të atin në ditëlindjen e tij të 117-të por rrëfen si nuk mori asnjë dhuratë në jublile dhe zbardh fletë nga ditari
Presidenti Nishani i jep titullin "Mjeshtre e madhe" Flutura Açkës, flet shkrimtarja »
Article Logic
Execution time: 0.0042159557342529
array(1) { ["section"]=> string(106) "irma-libohova-pakt-me-djallin-57-vjece-por-shfaqet-kaq-e-bukur-dhe-e-qeshur-ne-kete-video-ekskluzive-64022" }