Ironia e aktorit me gazetaren me degë hashashi: Prezantohuni si Eni Vasili po ju kapën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:43 21-09-2016 Ironia e aktorit me gazetaren me degë hashashi: Prezantohuni si Eni Vasili po ju kapën

"Nëse kapeni në flagrancë nga polica me një degë hashash në dorë thjesht prezntohuni si Eni Vasili”. Kështu shkruan me tone ironie e humori aktori i njohur Julian Deda pas bujës së mbrëmshme në “Studio e Hapur” ku policia sekuestroi degën e hashashit që gazetarja përdori për demostrim.

“Leksion vetmbrojtjeje.

Nëse kapeni në flagrancë nga polica me një degë hashash në dorë thjesht prezntohuni si Eni Vasili dhe do shpëtoni. Nuk do ju çojnë në komisariat, vetëm do ju bëjnë disa pyetje aty ku jeni, do marrin hashashin dhe do ikin. Ti vazhdon jetën normalisht”, përmbyll Deda.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.078064203262329
array(1) { ["section"]=> string(91) "ironia-e-aktorit-me-gazetaren-me-dege-hashashi-prezantohuni-si-eni-vasili-po-ju-kapen-53636" }