Ironia e fortë e moderatorit me foton e Ramës: “Zbulon” dialogun mes gjyshes dhe kryeministrit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:56 14-03-2017 Ironia e fortë e moderatorit me foton e Ramës: “Zbulon” dialogun mes gjyshes dhe kryeministrit

Fotoja e kryeministrit Edi Rama teksa i puth dorën një gjysheje në Elbasan në shenjë mirënjohje për punimet artizanale që ajo po prezanton punimet para tij, po bëhet virale.

Ky imazh nuk i ka shpëtuar as moderatorit të njohur Edi Oga që e shoqëron foton me një dialog ironie si më poshtë:

“ - Ishalla i ke të lame buzët o çuni nonës, po nona dro i kap, dro nuk i kap zgjedhjet e Qershorit...!

- Do t'i kapin të tjerët ene po nuk i kape ti, o none!”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023061037063599
array(1) { ["section"]=> string(97) "ironia-e-forte-e-moderatorit-me-foton-e-rames-zbulon-dialogun-mes-gjyshes-dhe-kryeministrit-71876" }