Ironia e gazetares që bredh gjithë Shqipërinë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:31 21-09-2016 Ironia e gazetares që bredh gjithë Shqipërinë

Alma Çupi, gazetarja e cila për shkak edhe të punës në terren i duhet të shëtisë në mbarë Shqipërinë, ironizon në mënyrën e saj.

Dhe e ka për parcelat me hashash, për të cilat flitet aq shumë sa nga policia, sa nga opozita, aq edhe në portalet online e rrjetet sociale.“Kam bredhur në shumë kodra e male, po si nuk më ra rasti të shoh ndonjë parcelë me hashash, thjeshtë sa për të bere një foto për fb”, përmbyll me tone humori gazetarja Çupi.

alma.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.27076697349548
array(1) { ["section"]=> string(51) "ironia-e-gazetares-qe-bredh-gjithe-shqiperine-53632" }