Ironia e gazetarit me kursimet e deputetit Peza: Gjirokastra ka namin, Peqini bën kërdinë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:44 14-01-2017 Ironia e gazetarit me kursimet e deputetit Peza: Gjirokastra ka namin, Peqini bën kërdinë

Është bërë kryetemë e ditës lajmi se deputeti socialist i Peqinit Alfred Peza, është aksioner në bankën Credins me një pasuri që kap vlerën e 1 miliard lekëve.

Peza reagoi mbrëmë duke thënë se ato janë paratë që ai dhe gruaja e tij kanë kursyer e më pas investuar ndërsa lidhur me këtë deklaratë  lëshon një batutë zv.kryeredaktori i Gazetës Shqiptare Tedi Blushi.

“Gjirokastra ka namin, Peqini bën kërdinë”, shkruan gazetari.

ironia.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026625156402588
array(1) { ["section"]=> string(93) "ironia-e-gazetarit-me-kursimet-e-deputetit-peza-gjirokastra-ka-namin-peqini-ben-kerdine-65488" }