Ironia e Majlinda Bregut për komisionin...në një foto

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:05 25-11-2015 Ironia e Majlinda Bregut për komisionin...në një foto Majlinda Bregu

Ish-ministrja e Integrimit, Majlinda Bregu ka postuar një foto aspak entuziaste nga Komisioni i Integrimit ku u prezantua sot projekt buxheti.

Bregu duket e menduar dhe e trishtuar në foton e shkrepur nga fotografët. Megjithatë ish ministrja e ka një diçiturë ironizuese për këtë foto.

"E entuziazmuar" nga prezantimi i buxhetit sot në Komision të Integrimit...”, shkruan Bregu duke futur mes thonjëzash fjalën entuziazëm e duke nënkuptuar kështu se ish ministrja në të vërtetë s’ka mbetur aspak e kënaqur nga ky prezantim projekt-buxheti.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022742033004761
array(1) { ["section"]=> string(57) "ironia-e-majlinda-bregut-per-komisionin-ne-nje-foto-26274" }