Ironia e moderatorit për ndarjen nga jeta të Zanës që fliste me Dedën: Nuk ka si të jetë në postimet e të gjithëve sepse nuk është këngëtare

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:42 30-11-2016 Ironia e moderatorit për ndarjen nga jeta të Zanës që fliste me Dedën: Nuk ka si të jetë në postimet e të gjithëve sepse nuk është këngëtare

 Elida Cangonji, aktorja që të gjithë e njohin si Zanën që fliste me Dedën e ngrirë në shtyllë u nda nga jeta dy ditë më parë.

Kjo ishte një humbje e madhe për të gjithë por ikja e saj kaloi si në heshtje. Ledion Liço përmes një ironie të holllë thotë se Elida, duke mos qenë këngëtare nuk është në postimet e të gjithëve.

“Natyrisht, duke mos qënë këngëtare, nuk ka si të jetë nëpër statuset dhe postimet e të gjithëve. Mirëpo për të gjithë ata që kanë patur mundësinë të shkëmbejnë qoftë edhe pak fjalë me Elidën janë të trishtuar për humbjen e saj...”, shkruan moderatori Ledion Liço i cili është mbështetur edhe nga kolegu i tij Eno Popi që e ka shpërndarë foton e statusin edhe në llogarinë e tij në IG. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0078389644622803
array(1) { ["section"]=> string(145) "ironia-e-moderatorit-per-ndarjen-nga-jeta-te-zanes-qe-fliste-me-deden-nuk-ka-si-te-jete-ne-postimet-e-te-gjitheve-sepse-nuk-eshte-kengetare-61126" }