Ironia e Paskal Milos për deklaratën e Bashës: Duket sikur u zgjodh ai President i SHBA…

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:52 09-11-2016 Ironia e Paskal Milos për deklaratën e Bashës: Duket sikur u zgjodh ai President i SHBA… Paskal Milo i ftuar ne studion e ABC News

Nuk i ka kursyer notat e sarkazmës dhe humorit nën të qeshura, ish-ministri i Punëve të Jashtme Paskal Milo, pas deklaratës përshëndetëse të Lulzim Bashës për zgjedhjen e Donald Trump si president të SHBA. 

I ftuar në studion e ABC News me moderatoren Mirela Milori, Milo tha duke qeshur: Nga entuziazmi dhe deklarata që bëri, duket sikur u zgjodh Lulzim Basha president i Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe jo Donald Trump” tha Paskal Milo, duke qeshur, raporton newsbomb.al.

Lulzim Basha përshëndeti në emer të gjithë shqiptarëve zgjedhjen e presidentit të 45-të të SHBA dhe tha se ky ishte vullneti i popullit. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021802186965942
array(1) { ["section"]=> string(92) "ironia-e-paskal-milos-per-deklaraten-e-bashes-duket-sikur-u-zgjodh-ai-president-i-shba-58924" }