Ironia e Ramës me Kryemadhin, i përgjigjet Elona Guri: Ah more Edi! Kjo doktoreshë do të të çojë në t’Surrelit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:25 11-01-2019 Ironia e Ramës me Kryemadhin, i përgjigjet Elona Guri: Ah more Edi! Kjo doktoreshë do të të çojë në t’Surrelit Elona Guri- Edi Rama

Vjen përgjigjia për kryeministrin Edi Rama i cili ironoizon me termin “doktoreshë” kryetaren e LSI Monika Kryemadhi.

 

Është anëtarja e LSI Elona Guri, njëherazi një nga njerëzit më afër Kryemadhit, ajo e cila i kthen përgjigje Ramës duke shkruar se “kjo doktoreshë do e çojë në të Surrelit”. 

Në reagimin për Presidentin Meta, Rama tha mos e marrin seriozisht se mund t’i ketë vjedhjur Doktorresha e Shkencave passwordin e faqes zyrtare.

KOMENTI I PLOTË I ELONA GURIT:

Ah more Edi, ske cben keshtu eshte kur ndihesh i kompleksuar nga doktoreshat. Hall i madh te ka rene, sa as Doktoresha qe ke ne paradhome me tabaken e praruar me ilace ste ben derman. Ti mire ben qe kerkon ndihme nga doktoreshe tjeter, por kjo do te sheroje tamam ama se ta di diagnozen. Dhe do te te coje ne t’Surrelit! Ah dhe nje gje, disiplinohu te flasesh si kryeministe

LEXO EDHENUK KA FUQI NË BOTË T'I BËJË PRESION PRESIDENTIT', RAMA I PËRGJIGJET MENJËHERË METËS: I KA VJEDHUR DOKTORESHA E SHKENCAVE PASSWORDIN

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024929046630859
array(1) { ["section"]=> string(114) "ironia-e-rames-me-kryemadhin-i-pergjigjet-elona-guri-ah-more-edi-kjo-doktoreshe-do-te-te-coje-ne-t-surrelit-148360" }