Ironia e Shkëlzen Berishës: Viti 2017 filloi me vjedhje votash, po mbyllet me vjedhje bankash

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:24 29-12-2017 Ironia e Shkëlzen Berishës: Viti 2017 filloi me vjedhje votash, po mbyllet me vjedhje bankash

Djali i ish-kryeministrit Berisha, Shkëlzen Berisha përmes një postimi në rrjetet sociale, ka ironizuar ngjarjet e fundit të aktualitetit në vend.

Në postimin e tij Shkëlzeni shkruan se ky vit filloi me vjedhje votash dhe po mbyllet me vjedhje bankash.

Kjo ironi e Shkëlzen Berishës vjen pas akuzave të opozitës për vjedhje votash, por e ndërthurur edhe me ngjarjen më të fundit të kronikës, ku u grabit një bankë në qytetin e Laçit.

Më poshtë postimi i plotë Shkëlzen Berishës:

Screenshot_10.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022119045257568
array(1) { ["section"]=> string(98) "ironia-e-shkelzen-berishes-viti-2017-filloi-me-vjedhje-votash-po-mbyllet-me-vjedhje-bankash-104864" }