Ironia e Ylli Dylgjerit: Më ka nxjerrë ky det, jam gati për deputet

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:03 08-11-2015 Ironia e Ylli Dylgjerit: Më ka nxjerrë ky det, jam gati për deputet

A do të mjaftonte një kapele kaubojsi për tu bërë deputet i Parlamentit të Shqipërisë, apo nevojitet të kesh edhe një kalë race si dhe dy pistoleta "western"?

Për gazetarin Ylli Dylgjeri, rrethanat janë perfekte. I dalë nga deti e me kapele kaubojsi, ai është gati të katapultohet në “arenën e demave” të politikës shqiptare. “Më ka nxjerrë ky det, jam gati për deputet!”, shkruan Ylli Dylgjeri në Facebook-un e tij.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025178194046021
array(1) { ["section"]=> string(71) "ironia-e-ylli-dylgjerit-me-ka-nxjerre-ky-det-jam-gati-per-deputet-24971" }