Ironia: Filloi procesi i vetëshkrirjes, nesër do ta shohim sërish buzagaz

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:17 22-07-2017 Ironia: Filloi procesi i vetëshkrirjes, nesër do ta shohim sërish buzagaz

Ndërkohë që ka nisur procesi i votimit në gjithë vendin për zgjedhjen e kryetarit të ri të PD-së, gazetari Denis Dyrnjaja e shikon këtë një proces “vetëshkrirje” referuar faktit që Basha “ngriu” veten pas rezultatit të zgjedhjeve të 25 qershorit që çuan partinë e demokratëve në një humbje katastrofale.

“Filloi procesi i vetshkrirjes! Nesër ai gdhihet i vetshkrirë, ndërsa partia e ngrirë. Do ta shohim sërish buzagaz si më parë, si gjithmonë dmth”, shkruan Dyrnjaja duke nënkuptuar kështu se Basha rizgjidhet kryetar, PD “ngrin” dhe çdo gjë mbetet njësoj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02633810043335
array(1) { ["section"]=> string(77) "ironia-filloi-procesi-i-veteshkrirjes-neser-do-ta-shohim-serish-buzagaz-86960" }