Ironia, makineria i sekuestron lekët e kafes punonjësit të Agon Channel

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:38 12-06-2015 Ironia, makineria i sekuestron lekët e kafes punonjësit të Agon Channel Ermir Topi, gazetar i Agon Channel

Tani që “furtuna” e ditës së parë në lidhje me sekuestrimin e aksioneve të kompanive të Becchettit, ka kaluar, punjonjësit e Agon Channel, shfrytëzojnë rastin për të ironizuar përmes batutave të gjithë “historinë e sekuestros”, duke e kthyer situatën në favor të tyre.

Ermir Topi është një nga bashkëpunëtorët e Agon Channel  i njohur edhe më parë për batutat e tij pikante në emisionin “Pop Channel” në Top Channel.

Topit, mesa duket makineria i ka “sekuestruar”, lekët e kafes .

“Kur bankomati të sekuestron lekët e kafes...”, shkruan ai e ndërsa ka ngritur karrigen për të qëlluar makinerinë në shenjë revolte. Po sigurisht që nuk e ka bërë një gjë të tillë sepse e gjitha ka qenë në funksion të ironisë dhe realizimit të kësaj fotoje.

Postimi i Ermir Topit

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023048877716064
array(1) { ["section"]=> string(76) "ironia-makineria-i-sekuestron-leket-e-kafes-punonjesit-te-agon-channel-13393" }