Ironia me çadrën e Majlinda Bregut nga Brukseli

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:09 07-11-2016 Ironia me çadrën e Majlinda Bregut nga Brukseli

Majlinda Bregu, kryetarja e Komisionit të Integrimit ndodhet sot në Bruksel.

Prej andej, demokratja ndan këtë foto. Veshur e mbërthyer, Bregu mbrohet nga shiu përmes kësaj çadre blu që ka të vizatuar dhe yjet e Bashkimit Europian.

“Poshtë çadrës së bashkimit Europian”, ironizon kështu Bregu, me ç’kuptohet,  integrimin e Shqipërisë  në të ashtëquajturën “Familje e Madhe”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031605005264282
array(1) { ["section"]=> string(53) "ironia-me-cadren-e-majlinda-bregut-nga-brukseli-58676" }