Ironia me përmbytjet në Vlorë, ja çfarë sajojnë në internet (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:40 13-10-2015 Ironia me përmbytjet në Vlorë, ja çfarë sajojnë në internet (Foto)

Nuk ka kaluar pa ironi dhe humor në internet mos-prononcimi i kryeministrit Rama për përmbytjet në Jug të vendit.

Ndërsa dikush ka sajuar një fotografi nga pushimet e Ramës me familjen e tij në Dhërmi, duke i vendosur ata në mes të një rruge të përmbytur në Vlorë, ka edhe nga ata që ironizojnë se kryeministri “shpëtoi” nga kombëtarja e futbollit për të zhvendosur vëmendjen e përmbytjeve.

rama345.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021384954452515
array(1) { ["section"]=> string(69) "ironia-me-permbytjet-ne-vlore-ja-cfare-sajojne-ne-internet-foto-23034" }