Ironia therëse e Ramës me Opozitën: I ka marrë lumi babe…

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:36 15-05-2017 Ironia therëse e Ramës me Opozitën: I ka marrë lumi babe…

Kryeministri Edi Rama ka vazhduar ironinë therëse me Opozitën dhe liderin e saj, Lulzim Basha teksa ditën e sotme ka postuar një montazh fotografik me fjalët “ I ka marrë lumi Babe, Jo Lul janë plot 600 mijë”

Si duket kjo foto e Ramës ironizon rëndë fjalët e lidershipit të PD që pati deklaruar se në protestën e 13 maij ishin të pranishëm gati 600 mijë qytetarë. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032037973403931
array(1) { ["section"]=> string(61) "ironia-therese-e-rames-me-opoziten-i-ka-marre-lumi-babe-78721" }