Ironia therëse e zyrtares së LSI për deputetin e PS: Pleqëri të mbarë, e di vetë ai me kë e kam…

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:17 16-12-2017 Ironia therëse e zyrtares së LSI për deputetin e PS: Pleqëri të mbarë, e di vetë ai me kë e kam…

Elona Guri është këshilltare në këshillin Bashkiak Tiranë dhe anëtare e kryesisë së LSI.

Ajo është e njohur për ironitë therëse që lëshon herë pas here në drejtim të deputetit të PS-së, Spartak Braho, por këtë herë ka reaguar në një mënyrë origjinale.

Në një karikaturë të postuar në rrjetet sociale me diçiturën, “Pleqëri të mbarë, e di vetë ai me kë e kam…”, Guri bësohet se ironizon deputetin e PS-Së, Braho.

Edhe pse ajo nuk e shpreh se për cilin është e drejtuar kjo ironi, duke u nisur nga postimet e saj më të hershme, por edhe nga personazhi i karikaturës, besohet se ironia i drejtohet Spartak Brahos.

Më poshtë postimi: 

Screenshot_32.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022478103637695
array(1) { ["section"]=> string(100) "ironia-therese-e-zyrtares-se-lsi-per-deputetin-e-ps-pleqeri-te-mbare-e-di-vete-ai-me-ke-e-kam-103349" }