Ironizohet Rama dhe Berisha: R.I.P shtyllat!

Publikuar tek: fcb-bomb, më 07:40 02-04-2016 Ironizohet Rama dhe Berisha: R.I.P shtyllat!

Ironizohet në rrjetet sociale Edi Rama dhe Sali Berisha. Fjala është për njoftimet që ata japin në profilet e tyre dhe me të drejtë, R.I.P shtyllat e njoftimeve të vdekjeve.

Kryeministri dhe ish-kryeministri kanë dhënë dy njoftime: Rama për ndarjen nga jeta të arkitektes Zaha Hadid, kurse Berisha për ndarjen nga jetë të ish-ministrit të Jashtëm gjerman.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025430917739868
array(1) { ["section"]=> string(48) "ironizohet-rama-dhe-berisha-r-i-p-shtyllat-36640" }