Ish-aleati i Bashës pëson aksident? Shfaqet me krah të thyer në lokal, e shoqëron Nard Ndoka dhe gazetari i njohur (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:59 26-11-2017 Ish-aleati i Bashës pëson aksident? Shfaqet me krah të thyer në lokal, e shoqëron Nard Ndoka dhe gazetari i njohur (FOTO)

Është shfaqur me krah të fashuar ish-aleati i Lulzim Bashës, kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka.  

Ai është shfaqur në ambientet e një lokali, ndërsa shoqërohej nga deputetiu Nard Ndoka dhe gazetari i njohur, Artur Zheji.

Nuk dihet se çfarë i ka ndodhur me Arben Dukën, por nga mënyra se si i ka pritur miqtë e tij në tavolinë, duket se e ka marrë me shumë sportivitet. Megjithatë, newsbomb.al i uron Dukës shërim të shpejtë!

 

 

 goni2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020553112030029
array(1) { ["section"]=> string(124) "ish-aleati-i-bashes-peson-aksident-shfaqet-me-krah-te-thyer-ne-lokal-e-shoqeron-nard-ndoka-dhe-gazetari-i-njohur-foto-100808" }