Ish-banorja e ‘Big Brother’ si Marilyn Monroe, era i ngre fustanin e bardhë dhe i zbulon më shumë se ç'duhet

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:34 21-10-2016 Ish-banorja e ‘Big Brother’ si Marilyn Monroe, era i ngre fustanin e bardhë dhe i zbulon më shumë se ç'duhet

Ajo nuk është rezervuar kurrë për të ekspozojë trupin e saj.

Por, këtë herë ylli i Big Brotherrit londinez që së fundmi ka luajtur edhe filma, Casey Bachelor ka shfaqur më shumë seç duhet pasi era zbuloi të pasmet e saj.

Ajo kishte veshur një fustan të bardhë dhe të shkurtër të bardhë dhe po shkonte në një festë në Londër dhe vodhi vëmendjen e të gjithëve.

banorja_e_big1.jpgbanorja_e_big_2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020447015762329
array(1) { ["section"]=> string(111) "ish-banorja-e-big-brother-si-marilyn-monroe-era-i-ngre-fustanin-e-bardhe-dhe-i-zbulon-me-shume-se-c-duhet-56921" }