Ish-deputeti demokrat humb njeriun e tij më të shtrenjtë: U përpoqëm shumë…

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:23 27-09-2017 Ish-deputeti demokrat humb njeriun e tij më të shtrenjtë: U përpoqëm shumë…

Ka humbur njeriun e tij më të shtrenjtë ish-deputeti i parlamentit shqiptar.

Pas një sëmundje të rëndë, ish-deputeti i Partisë Demokratike, Kastriot Islami ka humbur nënën e tij në moshën 84-vjeçare.

Njoftimin për lajmin e ndarjes nga jeta të nënës Islami e ka bërë në rrjetet sociale, ndërsa shkruan se për ta mbajtur në jetë përpjekjet kanë qenë maksimale.

“Nena jone e dashur mbreme eshte larguar prej nesh… Ajo e deshte shume jeten dhe ne e donin shume ate ta kishim prane nesh…U perpoqem shume… Te duam shume dhe ti do te mbetem gjithnje mes nesh…. U Prehsh e qete nena jone!”, shkruan ish-deputeti.

Edhe newsbomb.al i përcjell ish-deputetit ngushëllimet më të sinqërta! 

 

248.jpg

kastriot-islami-pdiu.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020380973815918
array(1) { ["section"]=> string(79) "ish-deputeti-demokrat-humb-njeriun-e-tij-me-te-shtrenjte-u-perpoqem-shume-93810" }