Ish-deputeti i PS shpalos imagjinatën në pikturat e tij të fundit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:07 14-12-2017 Ish-deputeti i PS shpalos imagjinatën në pikturat e tij të fundit

Pasionin e madh që ka për pikturat e ka nxjerrë me kohë nga sirtari për ta shpalosur para publikut, dhe ky është ish-deputeti i PS Eduart Ndocaj.

Ndocaj tashmë nuk është më pjesë e parlamentit pasi nuk arriti të mbledhë vota mjaftueshëm për të mbajtur postin e deputetit. Tani që ka më shumë kohë të lirë i është përkushtuar tërësisht pikturës, të cilat i ekspozon çdo ditë në rrjete sociale.

Por një detaj që vihet re tek pikturat e tij është imagjinata që shpalos herë pas here Ndocaj. “Mirmrama miq ju pershendes . Me kete Pikturen time te fundit. Per me shum vizitoni web-site tim”, shkruan Ndocaj krahas pikturave që ka publikuar.

Screenshot_3.jpg

25353797_887482034752436_4071385844029260830_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0066320896148682
array(1) { ["section"]=> string(72) "ish-deputeti-i-ps-shpalos-imagjinaten-ne-pikturat-e-tij-te-fundit-103102" }