Ish-deputetja e LSI bëhet nënë për herë të dytë, ja emri i veçante që i ka vendosur vajzës

Publikuar tek: aktualitet, më 11:25 16-05-2018 Ish-deputetja e LSI bëhet nënë për herë të dytë, ja emri i veçante që i ka vendosur vajzës Erisa Xhixho

Ditën e sotme deputetja e LSI, Erisa Xhixho ka dhënë lajmin për ardhjen në jetë të vajzës së saj.

Nëpërmjet një postimi në Instagram Xhixho është shprehur se emri i vajzës së sapoardhur në jetë, është Nikol.

“Ka lindur një engjëll me emrin Nikol që erdhi në shtëpi për të festuar diëlindjen e vëllait Henri. E mbushur me dashuri dhe e bekuar nga Zoti”, shkruan Xhixho në postimin e saj.

errrr.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama nuk lëshoi Xhafajn, tensionohet protesta e opozitës te Ministria e Brendshme
Përshkallëzohet protesta, protestuesit gjuajnë me vezë drejt Ministrisë »
Article Logic
Execution time: 0.01860499382019
array(1) { ["section"]=> string(96) "ish-deputetja-e-lsi-behet-nene-per-here-te-dyte-ja-emri-i-vecante-qe-i-ka-vendosur-vajzes-120954" }