Ish-deputetja e PD vesh përparësen dhe i hyn gatimit, ja ç’do gatuajë si për fundjavë (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:57 20-01-2018 Ish-deputetja e PD vesh përparësen dhe i hyn gatimit, ja ç’do gatuajë si për fundjavë (FOTO)

Ish-deputetja e PD dhe e PDIU-së, Mesila Doda na ka zbuluar më shumë nga fundjava me shi që dominon sot në të gjithë vendin.

Mesila ka veshur përparësen e kuzhinës dhe i ka hyrë gatimit si për fundjavë dhe në kohë shiu. Ndërsa poston foto nga ambientet e shtëpisë së saj, ish-deputetja shfaqet duke gatuar një ëmbëlsirë.

“Si për fundjavë.... me ëmbëlsira, me gjëra...”, shkruan Mesila Doda, e cila më në fund shfaqet me një pjatë në dorë pranë oxhakut të zjarrit, dhe nga shprehja e fytyrës së saj dukshëm ëmbëlsira e sapogatuar ka dalë shumë e shijshme. 

26804668_10155958595550690_1019266416950862835_n.jpg

26907478_10155958595545690_5744143910551172335_n.jpg

26805209_10155958595540690_2231727632216108031_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072841644287109
array(1) { ["section"]=> string(96) "ish-deputetja-e-pd-vesh-perparesen-dhe-i-hyn-gatimit-ja-c-do-gatuaje-si-per-fundjave-foto-107273" }