Ish-drejtoresha Gjeluci në Spille, zgjedh shoqërinë e gazetares Fjora dhe FRESH-istes Ajtyresa

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:31 31-07-2015 Ish-drejtoresha Gjeluci në Spille, zgjedh shoqërinë e gazetares Fjora dhe FRESH-istes Ajtyresa Anjeze Gjeluci, Fjodora Fjora dhe Megi Ajtyresa

Anjeze Gjeluci, së fundmi u bë kryefjala e medieve dhe rrjeteve sociale, pas skandalit me fëmijët e jetimores në Shkodër.

Gjeluci mbante pozicionin e drejtoreshës së Shtëpisë së Fëmijëve në Shkodër por pas publikmit të pamjeve të dhunimit nga ana e kujdestareve, Gjeluci u shkarkua nga ministri Klosi. Shumë njerëz iu kundërvunë ish-drejtoreshës, sikurse pak të tjerë edhe e mbrojtën.

Si në rastin e gazetares Fjodora Fjora e cila i doli në krah Gjelucit pas sulmeve në adresë të saj. Dhe duket se, pas kësaj, Gjeluci ka zënë miqësi me gazetaren që e mbrojti. Në këtë foto ish-drejtoresha shfaqet në Spille të Kavajës, së bashku me Fjodora Fjorën dhe FRESH-isten Megi Ajtyresa.

E pra, me ç’duket nga të tilla ngjarje ndonjëherë lindin edhe miqësi të mira, ose në rast se janë krijuar më herët...përforcohen.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023787975311279
array(1) { ["section"]=> string(99) "ish-drejtoresha-gjeluci-ne-spille-zgjedh-shoqerine-e-gazetares-fjora-dhe-fresh-istes-ajtyresa-17415" }