Ish-drejtori i CIA: Nuk kënaqem kur shoh rënien e Donald Trump

Publikuar tek: barometri, më 09:06 24-08-2018 Ish-drejtori i CIA: Nuk kënaqem kur shoh rënien e Donald Trump Ish-drejtori i CIA, John Brennan

Ish-drejtori i CIA, John Brennan ka reaguar nëpërmjet një postimi në profilin e tij në Twitter, në lidhje me rënien e vazhdueshme të Presidencës së SHBA-ve, siçc e ka quajtur ai.

“Nuk kënaqem kur shoh rënien e vazhdueshme të një Presidencie të SHBA-së, por ngushëllohem me faktin se sundimi i ligjit dhe institucionet tona të mëdha qeverisëse po mbizotërojnë”, ka shkruar Brennan.


Gjithashtu, ai ka shtuar se "Gjërat do të shkojnë mirë dhe ne do të shërohemi si Komb."

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032290935516357
array(1) { ["section"]=> string(68) "ish-drejtori-i-cia-nuk-kenaqem-kur-shoh-renien-e-donald-trump-131998" }