Ish-drejtori i Top Channel ia bën "bam", publikon për të parën herë lidhjen e tij të dashurisë (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:18 05-12-2016 Ish-drejtori i Top Channel ia bën

Bledar Zaganjori, ish drejtori i lajmeve në Top Channel, aktualisht drejtor i lajmeve në RTSH bën për herë të parë publike lidhjen e tij të dashurisë.

Ata që e njohin, e dinë mirë se sa diskret dhe i matur është Zaganjori me jetën e tij private dhe deri më tani, që ai vendosi vetë ta bënte publike, askush nuk e dinte për lidhjen e tij me Iridën, sado që siç mëson newsbomb.al, ata kanë rreth 3 vite bashkë.

Vajza e cila i ka vjedhur zemrën dhe me të cilën drejtori i lajmeve në RTSH publikon fotot nga kulla Eiffel, quhet Irida Feshti dhe është spikere në TemaTv.

Çifti duket mjaft rehat dhe i lumtur, së paku kjo emetohet nga fotot që shikoni.

iis1.jpg

bbbbbbbbbbbbbbbbbbbb.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029889106750488
array(1) { ["section"]=> string(103) "ish-drejtori-i-top-channel-ia-ben-bam-publikon-per-te-paren-here-lidhjen-e-tij-te-dashurise-fotot-61650" }