Ish e dashura e 50 cent, bën shqiponjën Kuqezi me duar në videoklipin e ri

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:10 31-07-2016

Këngëtarja Jessy Hennesy ka publikuar një tjetër projekt muzikor në bashkëpunim me artistët shqiptar.

Bukuroshja ndryshe njihet si ish e dashura e reperit 50 Cent dhe ka realizuar një projekt me Gjon Karricën.

Në një moment të videoklipit Jessy befason duke bërë “shqiponjën” me duar, por ajo që nuk kalon pa u vënë re në këtë videoklip është edhe pjesmarrja e “Shqiptarit të zi”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.049890041351318
array(1) { ["section"]=> string(79) "ish-e-dashura-e-50-cent-ben-shqiponjen-kuqezi-me-duar-ne-videoklipin-e-ri-48256" }