Ish e dashura e reperit të njohur i ‘çmend’ të gjithë, pozon nudo e mbuluar me ngjyrë ari (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:40 12-12-2016 Ish e dashura e reperit të njohur i ‘çmend’ të gjithë, pozon nudo e mbuluar me ngjyrë ari (Foto)

Modelja e njohur e Instagram, Demi Rose është kthyer sërish në qendër të vëmendjes.

Ajo u përfol shumë pas ndarijes nga reperi i njohur Tyga i cili tashmë është në një mardhënie me Kylie Jenner, motrën e Kim Kardashian.

Fotot e saj të fundit kanë bërë bujë dhe janë përhapur me shpejtësi në rrjetet sociale ku ajo shfqet nudo dhe e mbuluar me ngjyrë ari për kalendarin e 2017-ës.

Rose ka rreth 3.5 milion ndjekës në Instagram pasi vazhdimisht tërheq vëmendje dhe publikon foto nudo.

toga.jpgtoga1.jpgtoga2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021292924880981
array(1) { ["section"]=> string(97) "ish-e-dashura-e-reperit-te-njohur-i-cmend-te-gjithe-pozon-nudo-e-mbuluar-me-ngjyre-ari-foto-62434" }