Ish e dashura hakmarrëse i vë zjarrin makinës së gabuar (Video)

Publikuar tek: bota, më 17:57 06-09-2016 Ish e dashura hakmarrëse i vë zjarrin makinës së gabuar (Video)

Një vajzë nga Florida është kapur nga kamerat e sigurisë duke i vënë zjarrin një makine. Kur policia e pyeti se pse e kreu veprimin, ajo tha se i përkiste “ish”-it të saj.

Por makina i përkiste tjetër kujt.

Honda e bardhë rezultoi të ishte në pronësi të një djali që as nuk e kishte parë ndonjëherë 19-vjeçaren e inatosur e jo më të kish qënë i dashuri i saj.

Ai tha se vuri re nga shtëpia makinën e përfshirë nga flakët dhe doli ta shuante me kova uji, por ishte shumë vonë. Policia e identifikoi dhe arrestoi 19-vjeçaren të akuzuar për shkaterrim prone.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029361009597778
array(1) { ["section"]=> string(67) "ish-e-dashura-hakmarrese-i-ve-zjarrin-makines-se-gabuar-video-52095" }