Ish-fituesi i Big Brother feston ditëlindjen, bashkëshortja dedikim të veçantë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:25 23-12-2016 Ish-fituesi i Big Brother feston ditëlindjen, bashkëshortja dedikim të veçantë

Një ndër konkurentët më të përfolur të ‘Big Brother’ për karakterin e tij të fortë dhe zgjuarsinë që e karakterizonte në lojë feston sot ditëlindjen.

Bëhet fjalë për Qetsor Ferrunaj, i cili këtë ditë ka zgjedhur ta kalojë pranë njerëzve të tij të dashur, dy fëmijëve dhe bashkëshortes. Kjo e fundit ka zgjedhur ta urojë Qetsorin publikisht duke e cilësuar si bashkëshortin dhe babain më të mirë në botë. Qetsor Ferrunaj është fituesi i edicionit të dytë të ‘Big Brother Albania’. (Who)

15723851_10208093105628718_309790506_n.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.044203042984009
array(1) { ["section"]=> string(83) "ish-fituesi-i-big-brother-feston-ditelindjen-bashkeshortja-dedikim-te-vecante-63572" }