Ish-gruaja e Henri Çilit, konsulle në Londër, shfaqet më provokuese se kurrë, ç’thotë për Donald Trump

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:18 22-01-2018 Ish-gruaja e Henri Çilit, konsulle në Londër, shfaqet më provokuese se kurrë, ç’thotë për Donald Trump

Ish-partnerja e Henri Çilit, pedagogia Pranvera Skana e cila tanimë punon si konsulle e shqiptarëve në Londër, shfaqet provokueshëm në një foto të publikuar së fundmi.

Skana, thotë se po lexon librin e Michael Wolff  “Zjarri dhe Furia” që flet për ç’ndodh në shtëpinë e bardhë të Donald Trump.

“Kush është sekreti i të komunikuarit me Trump”, pyet konsullja e shqiptarëve referuar asaj çka po lexon por më shumë se sa te libri, ndjekësit e kanë patur mendjen në vështrimin dhe këmbët sensuale të Skanës.

Gjithë komentet as që kanë patur lidhje me pyetjen që ngrinte pedagogia për Trump, por vetëm me faktin që ajo duket kaq në formë!

pran.png

vera.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031323909759521
array(1) { ["section"]=> string(106) "ish-gruaja-e-henri-cilit-konsulle-ne-londer-shfaqet-me-provokuese-se-kurre-c-thote-per-donald-trump-107501" }