Ish kandidatja për deputete pushime në Drimadhes, publikon videon seksi

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:55 06-08-2016

Ish kandidatja për deputete në Kuvendin e Shqipërisë, e cila nuk u zgjodh nga elektorati në zgjedhjet e përgjithshme po pushon në Drimadhes.

Arnida Çapi ka realizuar edhe këtë video ku tregon format seksi dhe e ka ndarë me ndjekësit e saj në IG

Çapi punon si avokate në një studio të sajën ligjore dhe e ka problem kur e kategorizojnë si “femër seksi” ndonëse gjithmonë kujdeset të tregojë që është e tillë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023438930511475
array(1) { ["section"]=> string(76) "ish-kandidatja-per-deputete-pushime-ne-drimadhes-publikon-videon-seksi-48951" }