Ish-konkurentja e ‘’Big Brother’’ merr mesazhin që shumë femra duan t’u mbërrijë në celular

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:55 06-07-2016 Ish-konkurentja e ‘’Big Brother’’ merr mesazhin që shumë femra duan t’u mbërrijë në celular

Ish-konkurentja e ‘’Big Brother’’ Jona Kalemaj merr mesazhin që shumë femra do donin t’u mbërrinte në celularin e tyre. E ku ka më mirë se një mikeshë që e ke afër gjithë jetën?!

Ja mesazhi i plotë që i ka mbërritur nga mikesha e saj:

jonakalemaj.jpg

''Këto janë zgjime plot dashuri'', thot Jona.

‘’Sepse ti meriton këto dhe më shumë akoma’’, i shkruan Aurora Jonës, e cila konkuroi në reality-shown në ‘’Top Channel’’ por na preku të gjithëve me historinë e humbjes së të fejuarit të saj.

Megjithatë ajo i gjeti forcat dhe u ringrit, duke krijuar një lidhje të re, fryt i së cilës është edhe vajza e saj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.037536144256592
array(1) { ["section"]=> string(93) "ish-konkurentja-e-big-brother-merr-mesazhin-qe-shume-femra-duan-t-u-mberrije-ne-celular-45672" }