Ish-konkurrentja e “Big Brother” tërësisht e transformuar, fotografohet në Sarandë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 06:27 20-07-2016 Ish-konkurrentja e “Big Brother” tërësisht e transformuar, fotografohet në Sarandë

Ajo është një nga ish-konkurrentet e "Big Brother" që mbahet mend nga publiku për humorin, lirshmërinë dhe bejtet e saj. Por sigurisht edhe për fotot nudo që iu publikuan asokohe.

Por nëse atëhere, vajza nga Babani, Gentiana Gjalpi ishte tejet në formë, tashmë s’duket të jetë kështu. Ajo është fotografuar në Sarandë nën shoqërinë e miqve dhe vihet re transformimi në trupin e saj.

Shumë kile për Gentën, veçanërisht në zonën e barkut. E megjithatë kjo duket se nuk e ka shqetësuar ish konkurrenten.

genta.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tifozi përshkoi 1 kilometër me not për të takuar “idhullin” e tij
Kjo është për të mbajtur frymën, zbulohet shuma e fituar nga Noizy në vetëm një muaj me koncerte »
Article Logic
Execution time: 0.13635897636414
array(1) { ["section"]=> string(85) "ish-konkurrentja-e-big-brother-teresisht-e-transformuar-fotografohet-ne-sarande-47146" }