Ish-kryeministri Berisha sportiv, për relaks buzë detit (Foto)

Publikuar tek: politike, më 15:56 27-09-2015 Ish-kryeministri Berisha sportiv, për relaks buzë detit (Foto)

Ish-kryeministri Sali Berisha ka vendosur që ditën djelë tja kushtojë shëtitjes buzë detit në Durrës.

“Sot relaks duke ecur buzë detit”, shkruan ish-kryeministri Berisha, i cili gjatë ditës së sotme nuk ka postuar asnjë deklaratë apo denoncim politik në profilin e tij.

I veshur me bluzë “Adidas” dhe atlete “Nike”, Berisha ka zgjedhur të shëtisë buzë detit.

11218460_512629272231318_198957667170722353_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Reforma në Drejtësi, zbardhet drafti i Partisë Socialiste për ndryshimet Kushtetuese
Ekskluzive/ Skandali me "Rapiscan", miliona euro në dëm të bizneseve i kalojnë kompanisë private »
Article Logic
Execution time: 0.017647981643677
array(1) { ["section"]=> string(65) "ish-kryeministri-berisha-sportiv-per-relaks-buze-detit-foto-21768" }