Ish-kryeministri Berisha zbulon personin që i jep energji (FOTO PIKANTE)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:05 02-01-2018 Ish-kryeministri Berisha zbulon personin që i jep energji (FOTO PIKANTE)

I dalë nga “kornizat” e “qytetari dixhital denoncon”, ish-kryeministri Berisha ka zbuluar se kush është personi që i jep optimizëm dhe energji të reja.

Ndryshe nga herët e tjera ai ka publikuar një foto në Facebook me bashkëshorten Liri Berisha.

“Me optimizëm dhe energji të reja”, shkruan Berisha teksa në foto shfaqen duke vështruar njër-tjetrin me shumë dashuri. 

berisha.PNG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0067610740661621
array(1) { ["section"]=> string(77) "ish-kryeministri-berisha-zbulon-personin-qe-i-jep-energji-foto-pikante-105133" }