Ish-kryeministri i PD sheh restaurimet në Sarandë, ministrja e PS shpërndan fotot

Publikuar tek: barometri, më 07:48 04-08-2018 Ish-kryeministri i PD sheh restaurimet në Sarandë, ministrja e PS shpërndan fotot

Ministrja e Kulturës Mirela Kumbaro ka shpërndarë në profilin e saj disa foto nga puna që po bëhet për restaurimin e objekteve të Trashgimisë Kulturore.

 

Në foto duket dhe ish-kryeministri Aleksandër Meksi, i cili ka shkuar për të parë punimet për restaurimin e Kishës së Shën Kollit në Sarandë.

Aleksandër Meksi ishte Kryeministri i Shqipërisë nga 13 prill 1992 deri më 11 mars 1997, si dhe anëtar i Partisë Demokratike.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.038054943084717
array(1) { ["section"]=> string(87) "ish-kryeministri-i-pd-sheh-restaurimet-ne-sarande-ministrja-e-ps-shperndan-fotot-130091" }