Ish-kryeministri shqiptar i tregon vitet, por është kaq i lumtur me Martën e tij (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:04 08-07-2016 Ish-kryeministri shqiptar i tregon vitet, por është kaq i lumtur me Martën e tij (FOTO)

Një nga ato fotot që janë të rralla në jetë. Një moment i kapur në një imazh që do mbetet aty. Aleksandër Meksi kaq i lumtur me mbesën e tij, Martën. E kush gjysh nuk do të qe?

Ish-kryeministri shqiptar i tregon vitet, por është kaq në paqe me pasardhësen e tij të vogël.

Dhe ajo e sheh, e prek, komunikon…Të dy nuk flasin, por kuptohen mirë. A mund të jetë ky qëllimi i jetës së të gjithëve, moshimi bukur nën praninë e të vegjëlve që sjellin shpresën?!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025068998336792
array(1) { ["section"]=> string(90) "ish-kryeministri-shqiptar-i-tregon-vitet-por-eshte-kaq-i-lumtur-me-marten-e-tij-foto-45924" }