Ish kunata e Bleonës, motra e Gani Bardhës deklaratë të fortë për këngëtaren

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:45 24-04-2016 Ish kunata e Bleonës, motra e Gani Bardhës deklaratë të fortë për këngëtaren

Vera Bardha, motra e Gani Bardhës, ish bashkëshortit të Bleona Qeretit duket se vazhdon të ruajë të njëjtën simpati dhe dashuri për këngëtaren.

Teksa ka shpërndarë një foto të Bleonës, Vera Bardha bën edhe një deklaratë të fortë për ish kunatën së cilës i thotë se nuk blihet me lekë dhe se e do.

“Bleona njerëzit nuk të njohin ty dhe zemrën tënde. Ti nuk je grua që blihesh. Sensi yt i humorit më bën të buzëqesh. Të dua”, shkruan Vera në dedikimin për Bleonën.

ver.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031316995620728
array(1) { ["section"]=> string(81) "ish-kunata-e-bleones-motra-e-gani-bardhes-deklarate-te-forte-per-kengetaren-38527" }